środa, 16 kwietnia 2014

środa

Okna pomyte, wiec leje od 3 dni. porządki mnie opętały, od paru dni mam przyklejoną szmatę do ręki, a końca nie widać. Na szczęście jutro już wielki czwartek i nie zamierzam w tym dniu już nic odkurzać.

A na wieczór czytamy
Bardzo fajna jest ta książeczka, bo szczerze powiedziawszy mam już dość pseudo bajek, którymi zalany jest rynek, nie mam pojęcia dlaczego jest tyle przeróbek znanych pięknych bajek. A może wy polecicie coś dla 5 latka.

A mamę pochłonął Dan Brown, to już trzecia książka którą czytam, po prostu uwielbiam, to jedna z tych książek po których
 

A dzisiaj w ramach relaksu zrobiłam poraz zpierwszy pierogi z farszem z soczewicy. Soczewice uwielbiam, ale pierogi nie zrobiły na mnie wrażenie, nic nie pobije ruskich :(

3 komentarze:

  1. Ruskich nigdy nic nie pobije ;) niestety rynek jest zalany przeróbkami (czytaj streszczeniami) bajek - klasyków. Teraz mało ludzi czyta i wydawnictwa chcą im "ułatwić' przeczytanie (żeby zachęcić?) to skracają książki. Ja niestety też tak mam, że jak przeczytam książkę to czuję pustkę ;) Browna ostatnio czytałam Inferno.

    OdpowiedzUsuń
  2. Spokojnych i radosnych świąt Kochani !

    OdpowiedzUsuń
  3. pięknych świąt:-) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń