czwartek, 5 czerwca 2014

Strupek

A my nadal w domu już drugi tydzień, dom wysprzątany, ogród też, gramy, rysujemy, czytamy i leniuchujemy
W ramach wolnego czasu obejrzałam ostatnie odcinki " Gry o tron" uwielbiam ten serial, są smoki, akcja, sporo też przemocy, ale nie mogę się oderwać 

,
Obejrzałam też dwa piękne filmy
i
i czytam
dzisiaj udało mi się wyrwać do biblioteki i co i nadal Pani Michalak, tym razem "Poczekajka", chyba potrzeba mi czegoś lekkiego i pozytywnego, książki są lekkie, szybko się je czyta, coś pokornieje ostatnio.

Dzisiaj w ramach nudy po raz pierwszy skosiłam sama ogródek ( u nas to działka męża), ale miałam zabawę, najpierw nie umiałam jej odpalić, wiec męczyłam się z 15  minut, ale później już poszło i mam pięknie skoszony ogródek, no i zdążyłam przed burzą.
A w domu znowu mamy remont, tym razem elewacja i to już od miesiąca, Pan wymienił okno i zniknął na 2 tygodnie z jakiś rodzinnych powodów, wiec czekamy, dzisiaj przyjechał styropian, więc może ruszy, teraz wygląda to tak:


niezbyt zachęcająco, ale będzie pięknie, kafelki na taras tez czekają już w garażu

2 komentarze:

  1. Oj będzie pięknie, już to widzę ;) Z tego co widzę to chyba jestem jedyną osobą na świecie, która nie lubi gry o tron ;p ja dzisiaj w tesco kupiłam sobie tanie książki , polecam .

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na pewno nie jesteś jedyna, bo film jest mocny

      Usuń