piątek, 1 sierpnia 2014

I znowu remont


Bardzo fajne miejsce na rodzinny wypad, można znaleźć ciekawego partnera z bujną czupryną, jest piękne oceanarium 3D, fantastyczny plac zabaw, kino 5 D, karuzele i basen wszystko w cenie biletu.


Właśnie tak oglądała dinozaury moja córka, z drugiej strony pod płotem" Mamo ja wiem że one są betonowe, ale jak by tak ożyły"
To moja Datura, która dostałam na urodzinki, nie wiem czy tak cudnie kwitnie za sprawą prezentu od serca czy ręki mojego męża, który się nią opiekuje, a może jedno i drugie.
A w naszym domu hmmmmmmm, wygląda mniej więcej tak


i nic się nie chce, kurz wszędzie, ale pięknie będzie, do tego taras kafelkują, najlepiej się zakopać gdzieś na 2 tygodnie i wrócić po wszystkim.
Małej od tygodnia rusza się górna jedynka i czekamy na wróżkę zębuszkę. Dzielnie też uczy się jazdy na rowerku na dwóch kółkach.
A od dzisiaj mam wolne 2 tygodnie, planów nie mam, chce spędzić czas z córą, wypożyczyłam kilka książek, sprzątać nie muszę zbytnio bo i tak nie ma to sensu dopóki destrukcja się nie skończy jedynie zachowawczo przecieram.
Skończyłam czytać "Oczy smoka", bardzo mi się podobała, polecam miłośnikom dworskich opowieści z dreszczykiem, jedna z takich lekkich historii.
Fascynacja Kingiem nie mija pochłonęłam jeszcze
i mi się nie podobała, 14 dziwnych opowieści, jak dla mnie naciąganych, ale dziś znowu trafiłam w bibliotece na jego regał i wypożyczyłam horror, nie jest to mój ulubiony gatunek, ale zobaczymy.


na razie kończę jeszcze
zapomniała bym jeszcze o
przeczytałam w 2 dni tak sobie opowiastka o zdradzie znudzonej życiem kobiety, nic ciekawego z góry wiadomo, co się stanie.3 komentarze:

 1. Świetne miejsce z tym grubym zwierzem, a datura- imponująca. Moja miała w tym roku 3 kwiaty :D
  U mnie daaawno remontu nie było ale by się przydał już, przynajmniej wtedy sprzątać nie trzeba :D
  ,,Oczy smoka" akurat to powieść specyficzna, w zupełnie innym klimacie więc ,,christine" również może cię rozczarować- to jest dość wczesna książka Kinga i wtedy jeszcze miał zupełnie inny warsztat. Dla mnie oczywiście jest dobra, ale ja mam skrzywienie na jego punkcie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj ja chyba tez skrzywiona jestem, remontu latem zdecydowanie nie polecam

   Usuń