poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Upalny leniwy weekend - cudowny, teraz można pracować, akumulatory zostały naładowane przez słońce, chyba działam jak bateria słoneczna lub herbata zaczęła na dobre działać od dwóch tygodni z moją polówką staliśmy się maniakami yerba mate. Smak herbatki na początku przypominał moczone patyki jednak z czasem człowiek się przyzwyczaja. Od czasu kiedy ja popijam praktycznie zrezygnowałam z parzonej kawy, a wypijałam jej z 6 filiżanek ;( i ciągle byłam zmęczona teraz po pracy potrafię wiele rzeczy zrobić, znowu mi się chce. Humor troszkę też mi się poprawia, ale zdecydowanie wolniej . Ja chyba z natury jestem humorzasta lub mam za dużo powodów, żeby się wkurzać. Jenak wszytkim chronicznie zmęczonym gorąco polecam yerbe

A wczoraj byliśmy u znajomych zobaczyć szczeniaki Labradora 9 ślepych piękności, dwa cielaczki, kury, kotki, kaczki itp. Dominika była prze-szczęśliwa ona powinna wyjść za jakiegoś gospodarza.

- Co daje krówka?
- Mleczko z dupci
-hmmmmmmmmm
 
- Dominiczko jutro jedziesz do pradziadków cieszysz się ? ( pradziadki opiekują się małą jak reszta rodziny jest w pracy, ogólnie ma tam jak w raju, mój dziadek bawi się z mała na podłodze z której wstać nie potrafi ale co tam prawnusia chce, chodzi z nią na huśtawki do piaskownicy, rysują, czytają, gotują, mała powie że ma ochotę na arbuza to dziadek zasuwa do sklepu, chce naleśniki choćby codziennie to babcia siedzi i smaży  i ogólnie 2,5 latek owinął sobie ich wokół palca)
- Nie
- A dlaczego?
- bo będę tęskniła :( (zatkało mnie)

- Dziadku ubieraj się szybko bo jedziemy
- Gdzie jedziemy ?
- Do sklepiku i kawiarenki
- A po co ?
- Na karuzelki, lody i frytki
- W domu są lody i frytki
- Ale ja chce w kawiarence na krzesełku - wstawaj ( 8 rano niedziela)

- mamusiu kocham cię po czym obdarowuje mnie wielkim buziakiem
- a tatusia kochasz ?
- tak malutko
- a dlaczego malutko. tatusiowi jest przykro?
- no dobra  to dużo
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz